türksoy evden eve nakliyat, nakliye ve taşıma Türksoy Evden Eve Nakliyat Lojistik Depolama Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Türksoy Evden Eve Nakliyat
Ana Sayfa Ana Sayfa Mesaj Formu Mesaj Formu Talep Formu Talep Formu Müşteri Görüşleri Müşteri Görüşleri İletişim
Ambalajlama

Türksoy Nakliyat Ambalaj Müşteriye vermiş olduğumuz önemi, kullanmış olduğumuz en kaliteli paketleme malzemeleriyle gösteririz.

Paketlenmesi yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif ebatlarda karton kutular kullanılmaktadır.

Kristal ve cam eşyalar için mukavemeti yüksek karton variller, yatak ve şilteler için özel olarak hazırlanmış yatak kolileri, elbiseler için yatay ve askılı yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için patlak (bolonlu) naylon, kraft kağıdı (üç kat), tırtırlı kağıt kullanılmaktadır.

Koltuk , vitrin , piyano ve diğer hacimli eşyalar havalı naylonla muhafaza edilir. Askı ile taşınabilecek olan giysiler özel yapılmış askılı karton kutulara yerleştirilerek güvenli taşıma ortamı sağlanır.


Türksoy Nakliyat Ambalaj 1   Türksoy Nakliyat Ambalaj 2

Türksoy Nakliyat Ambalaj 3   Türksoy Nakliyat Ambalaj 4

Türksoy Nakliyat Ambalaj 5   Türksoy Nakliyat Ambalaj 6

Türksoy Nakliyat Ambalaj 7   Türksoy Nakliyat Ambalaj 8

Cam eşyalarınız son derce temiz beyaz cam kağıtları ile sarılmaktadır. Mermer, büyük cam ve ayna için özel tahta kafes imalatı, antika eşyalar içinde özel bir paketleme yapılmaktadır. Türksoy Nakliyat Koli

Firmamız personeli bilinçli çalışma prensibinden ödün vermeden eşyalarınızı güvenli bir şakilde taşır. Mefruşat, buzdolabı ve diğer büyük eşyalar naylon ambalajlarla muhafaza edilir.

Giysiler özel giysi dolaplarında taşınır. Her taşıma grubunda marangoz ve tesisat konusunda birer uzman eleman bulunur. Dolap demontesini ve banyo, mutfak aletlerinin önce sökülüp yerinde monte edilmesini bu elemanlar yaparlar. Her grupta ayrıca ağır yük elemanlarındanda bulunur. Bu elemanlar expertiz elemanımız tarafından eşyalarınızın durumuna göre seçilir.

Kamyonlarımızın içi özel yumuşak sunta yüzeyli ve ip bağlama aralıklıdır. Bu aralıklardan geçirilen ara ipleri sayesinde yükünüz yolculuk sırasında birbiri üzerine binmez. İstenirse şehirlerarası taşımalarda iki nokta arasında mühürlü taşıma yapılır. Şöförlerimiz sarsıntısız taşıma konusunda tecrübelidirler.

POWERED by V.I.PSAN - www.vipsan.com